LOADING...

Zarządzaj energią

Oświetlenie

Ogrzewanie

Energia

Rolety

Muzyka

Bezpieczeństwo

MĄDRZE ZARZĄDZAJ ENERGIĄ

Inteligentny dom przynosi nam pełen szereg automatycznych rozwiązań, aby optymalnie sterować wszystkimi systemami w domu. Poprzez mądre zarządzanie zużywania energii zaoszczędzamy pieniądze, a wszystkie urządzenia działają najoptymalniej.

Komfort uzyskany dzięki właściwemu gospodarowaniu energią sprawia, że Wasz dom działa jak porządnie skonstruowana zadbana maszyna i nie generuje niepotrzebnych strat.

OPTYMALIZACJA

ZUŻYCIA ENERGI

Zautomatyzowany inteligentny dom wyjątkowo sobie radzi z gospodarowaniem energi. Skuteczniej zarządza ogólną konsumpcją domu, niż zwykły na standardowej instalacji.
System działa jako jednostka centralna, nadzoruje i steruje pozostałe systemy i urządzenia by jak najwydajniej pracowały.

FOTOWOLTAIKA

Czy to się opłaca? Najprostsza odpowiedź brzmi: Tak, jeśli system jest nie tylko wysokiej jakości, ale tez dobrze zaprojektowany. Ważne jest umiejętne dobranie mocy instalacji do wydajności domu.

Inwestycja taka, zintegrowana z inteligentnym domem zwraca się po kilku latach i mamy czysty zysk.

OSZCZĘDZANIE ENERGI POD KONTROLĄ

W pomieszczeniach, gdzie nie ma aktywności, a np. dzieciaki pozostawiły zapalone światła jak toaleta, łazienka czy przedpokój – System możemy skonfigurować tak by je samoczynnie wyłączał.

Inteligentny dom daje możliwość monitorowania zużycia energii przez nasz dom.

Wszystko w telefonie

Włączaj, wyłączaj, obserwuj, zarządzaj. Twój telefon stanie się centrum dowodzenia Twojego nowego, inteligentnego domu.

Optymalizuj zużycie

Obserwuj i zbieraj dane związane z zużyciem energii własnego domu. Dostosuj go tak aby był ekonomiczny.

Planuj zużycie

Skonfiguruj system tak by wyłączał światło w nieużywanych pomieszczeniach, obniżał temperaturę w domu bez użytkowników.

AUTOMATYCZNE

RAPORTOWANIE

Dzięki integracji z urządzeniami, mamy możliwość monitorowania bieżącego zużycia energii przez odbiorniki w naszym domu. Dane o stanie zużycia mogą być prezentowane na wyświetlaczach paneli dotykowych, bądź w aplikacjach na smartfonie, tablecie lub panelu zamontowanym w ścianie.

Dane o zużyciu energii mogą być gromadzone, co da nam możliwość ich analizy w czasie. Przez ich przegląd możemy doprowadzić do jeszcze większych oszczędności. Możemy analizować je w okresach miesięcznych i porównać z odpowiednimi miesiącami poprzednich lat lub w obrębie całego roku i dokonywać analiz rocznych

Zbuduj optymalny system !

Sam wiesz najlepiej czego najbardziej potrzebujesz. Co i w jaki sposób chciałbyś kontrolować najbardziej.

Z pośród dostępnych opcji wybierz tą, której najbardziej potrzebujesz.

Wydajny i wygodny system

zarządzania energią !