LOADING...

Oszczędne Ogrzewanie

Oświetlenie

Ogrzewanie

Energia

Rolety

Muzyka

Bezpieczeństwo

INTELIGENTNE STEROWANIE TEMPERATURĄ

Powrót do domu, w którym panują przyjemne warunki zarówno zimą jak i latem, jest o wiele przyjemniejszy niż wtedy kiedy mamy świadomość, że będziemy musieli się męczyć by samemu ustawić ogrzewanie. Nasze systemy dostosowywują same temperature by już po wejściu do domu, by było przyjemnie i wygodnie.

Wracając z pracy do domu, możemy wysłać komende by w tym czasie inteligentny dom podniósł temperature, witając nas ciepłem po przekroczeniu progu.

 

Najnowsze sterowniki sterowania ogrzewaniem, odpowiednio ustawiają temperature w pomieszczeniach. Grzeją gdy siedzimy sobie na kanapie oglądając film, i wyłączają się gdy wychodzimy z domu idąc na zakupy, przy tym wszystkim oszczędzamy nasze pieniądze. Inteligentne ogrzewanie steruje podłogówką, grzejnikami i wiele innymi.

Seria czujników temperatury i odpowiednie konfiguracje ogrzewania dopilnują że w domu zawsze panuje komfortowa temperatura. Wszystko bez naszej ingerencji, a jak chcemy wprowadzić zmiany, to wystarczy telefon bądź panel dotykowy. Wszystko łatwe w obsłudze.

CIESZ SIĘ KONTROLĄ

Systemy inteligentnego domu pozwalają na pełną integracje z wieloma systemami klimatyzacji, wentylacji czy rekuperacji. Pozwalając na w pełni wydajną współprace.

Kontrola ze smartfonu

Sprawdzaj temperature, warunki pogodowe, prognozy, po to by wszystko zaplanować i wysterować z pozycji telefonu. Zmieniaj dowolnie temperature.

z

Dedykowane panele

Stosujemy wysokiej klasy rozwiązania. Każde z pól posiada podświetlaną ikonę, która symbolizuje sterowany obiekt systemu, oraz sygnalizacje dzwiękową. Możliwość wygrawerowania unikalnych symboli.

Komfort i wygoda

Inteligentne ogrzewanie napewno wiąże się z wygodą i komfotem. Każdy z domowników może ustawiać temperature do swoich potrzeb.  Po czasie zapomnisz całkowicie o zajmowaniu się by w domu było komfortowo.

SYSTEM OGRZEWANIA

Odkryj szereg możliwości i korzyści płynących z korzystania z inteligentnego domu.

Zbuduj optymalny system !

Sam wiesz najlepiej czego najbardziej potrzebujesz. Co i w jaki sposób chciałbyś kontrolować najbardziej.

Z pośród dostępnych opcji wybierz tą, której najbardziej potrzebujesz.

Wydajny i wygodny system

zarządzania temperaturą !